Tempo Makina Pazarlama A.Ş.

Tempo'nun Distribütörlükleri

Domino UK Ltd.

Kirk Rudy Inc.

Tempo'dan Haberler

Domino Filtreli Egzost Sistemi üreticisi Purex'i satin aldi

haberin tamami >>>

Domino - Heidelberg OEM

Domino Heidelberg ile küresel OEM anlasmasi imzaladi
haberin tamami >>>

Domino - Tetra Pak OEM
Domino Tetra Pak ile küresel OEM anlasmasi imzaladi
haberin tamami >>>

FOTEG 2005
Tempo Makina Foteg 2005 fuarinda Domino ve MR makinalarini sergileyecek
haberin tamami >>>

Interpack 2005
Tempo Makina Nisan ayinda Almanya'nin Düseldorf kentinde yapilacak olan dünyanin en büyük paketleme fuarinda Domino ve MR ile birlikte katilacak
haberin tamami >>>

Izmir IPAF Fuari
Tempo Makina Izmir Plastik ve Ambalaj Teknolijileri fuarina katildi
haberin tamami >>>

DRUPA 2004
Tempo Makina Almanya'nin Düseldorf kentinde yapila DRUPA matbaacilik fuarindaydi
haberin tamami >>>

Food Tech/Food Pack 2004
Tempo Makina Food Tech 2004 fuarinda Domino ve MR makinalarini sergiledi
haberin tamami >>>

Domino Alman Wiedenbach firmasini satin aldi
haberin tamami >>>

Tempo Makina Pazarlama A.Ş.

Tempo Makina Pazarlama A.S., paketleme, gıda, kozmetik, elektronik, yapı, kablo ve içecek sanayi gibi çeşitli endüstrilerde ürün belirleme; üretim tarihleri, son kullanım tarihi gibi bilgilerin kodlanması, etiket yazılım ve etiket yapıştiıma ihtiyaçlarına çözümler sunar. Tempo, ağır endüstrilere uygun tipte ink-jet, valf-jet ve laser kodlama, etiket yazılım ve etiket yapıştırma makinaları pazarlamaktadır. Tempo Makina Pazarlama A.Ş. olarak 1983 yılından bugüne kadar 16 farklı sektörde, 1800 makinayla, 700 müsterisine tamamen müşteri memnuniyetine dayalı bir hizmet vermektedir.

Orbitrade, Tempo Makina Pazarlama A.Ş. ve Kenttur Mühendislik ve Pazarlama A.Ş. birlikte 16 farklı sektörde, 3000 makinayla, 2000 müşteriye tamamen müşteri memnuniyetine dayalı bir hizmet vermektedir.

Tempo Genel Merkez

Tempo Makina Pazarlama A.S. 1983 yilinda kurulmus, pazarlama esaslarina dayanarak müsteri memnuniyetine bagli temsilcilik yapan bir firmadir. Domino UK Ltd. Cambridge, Ingiltere firmasının Türkiye distribütörlügünü yapmaktadir. Kardes firmasi Kenttur Mühendislik ve Pazarlama A.S. ile birlikte Istanbul'daki 1400 metrekarelik genel merkezinde faaliyet göstermektedir.

Teknik Servis

Tempo teknik servis departmani tüm Türkiye'ye üstün servis hizmeti tasimaktadir. Istanbul merkezli teknik servisimizin ayni zamanda Izmir'de de subesi bulunmaktadir. Teknik servis uzmanlarimiza 24 saat ulasima açik numaralarindan ulasabilirsiniz. Tempo Makina ink-jet kodlama sektöründeki en genis ve deneyimli teknisyen kadrosuna sahiptir.

Tempo Makina Pazarlama ve Ticaret A.Ş.'nin web sitesi ziyaret etmek ve Domino, MR ve Kirk Rudy firmalarının sunduğu çözümler için aşağıdaki linki tıklayınız.

www.tempoas.com

 

 

Hakkımızda | Site Haritası | Copyright | Bize Ulaşın | ©2003 Kenttur Mühendislik ve Pazarlama A.Ş.