Orbitrade

Orbitrade'den Haberler

Orbitrade Çatalca Serbest bölgesindeki kendi yeni tesislerine tasindi.

lütfen tıklayın >>>

Distribütörünüz Orbitrade
Siz de ürünlerinizin ve markanızın yurt disi tanıtımı ve pazarlanması için Orbitrade'i distribütörünüz olarak seçin.
lütfen tıklayın >>>

Orbitrade Uluslararası Pazarlama ve Ticaret A.Ş.

Orbitrade 2001 senesinde İstanbul Çatalca Serbest bölgesinde Tempo ve Kenttur firmalarının ihracat ayağı olmak amacıyla kurulmuştur. Orbitrade bir uluslararası pazarlama ve ticaret firmasıdır. Orbitrade'in ideal konumu uluslararası ticarette doğu ve batı arasında bir köprü oluşturmasını sağlar. Orbitrade müşterilerine en iyi kalitedeki ürünleri en iyi şartlarla istenilen teslim süresinde sunar. Orbitrade Kenttur ile birlikte komple gıda entegre tesisleri kurar. Ayrıca mevcut işletmelere de her türlü paketleme, işleme, etiketleme ve ink-jet kodlama (Tempo Makina) çözümleri sunar. Orbitrade mühendisleri, uzmanlık ve tecrübelerini kullanarak müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun makina ve hat tasarımı yapar.

Orbitrade, Tempo Makina Pazarlam A.S. ve Kenttur Mühendislik ve Pazarlama A.S. ile birlikte 16 farkli sektörde, 3000 makinayla, 2000 müsteriye tamamen müsteri memnuniyetine dayali bir hizmet vermektedir.

Orbitrade yeni binasina tasindi

Orbitrade Çatalca serbest bölgesinde kendi yerine tasindi. Orbitrade serbest bölgedeki yatirimlarina devam ederek kendi yerine tasindi. Orbitrade daha rahat ve genis ofis ve depolara sahip olarak hem ticaret hacmini hem de müsteri memnuniyetini arttiracaktir.

Orbitrade Uluslararasi Pazarlama ve Ticaret A.S.'nin web sitesi ziyaret etmek için asagidaki linki tiklayiniz.

www.orbitrade.biz

 

Hakkımızda | Site Haritası | Copyright | Bize Ulaşın | ©2003 Kenttur Mühendislik ve Pazarlama A.Ş.