İnsan Kaynakları


İnsan Kaynakları

Kenttur Mühendislik ile ilgili insan kaynakları haberlerini bu sayfalarımızda bulabilirsiniz.

Kenttur Mühendislik bünyesinde görevlendirilmek üzere, yeni çalisanlara ihtiyaç duyuldugu zaman veritabanımızdaki adaylar degerlendirilir ve/veya iş ilanları yayınlanır. Iİş alımlar sinav ve mülakat süreçleriyle gerçekleşir.

Kenttur Mühendislik bünyesindeki iş ilanlarını takip etmek ve istediginiz poziyona başvurmak için Kenttur Mühendislik veritabanına kayıt olmanız, özgeçmiş oluşturmanız ve iş tercihleri bölümünde çalışılmak istenen sirket(ler) ve görevler(ler) için tercih belirtmeniz gerekmektedir.

İhtiyaç duyulan pozisyona ve alım yapılacak görev tanimina uygun kişilere görevin gerektirdigi beceriler ve kişilik özellikleri esas alınarak değerlendirme yapılır. Başvuru kriterleri yeterli olan adaylar mülakata davet edilir. Mülakatlarda, ilgili kurumun insan kaynakları tarafından adayların çalışan profiline ve başvurulan göreve uygunlugu tespit edilir. Olumlu degerlendirilen adaylara görev teklifi yapılır.

Kenttur Mühendislik ve Pazarlama A.Ş.'nin insan kaynakları veritabanında yer almak istiyorsanız lütfen özgeçmişinizi e-mail ile gönderiniz.

Hakkımızda | Site Haritası | Copyright | Bize Ulaşın | ©2003 Kenttur Mühendislik ve Pazarlama A.Ş.