Hakkımızda

Kenttur Mühendislik ve Pazarlama A.Ş. 1976 senesinde kurulmuştur. Sektörünün ileri gelen makina üreticilerinin distribütörlüklerini yapan Kenttur, komple gıda entegre tesisleri kurar. Ayrıca mevcut işletmelere de her türlü paketleme, işleme, etiketleme ve ink-jet kodlama (Tempo Makina) çözümleri sunar. Kenttur mühendisleri, uzmanlık ve tecrübelerini kullanarak müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun makina ve hat tasarımı yapar.

Kenttur Mühendislik paketleme, gıda işleme ve medikal endüstrileri gibi çesitli endüstrilerde paketleme, işleme, ürün belirleme; üretim tarihleri, son kullanım tarihi gibi bilgilerin kodlanması, etiket yazılım ve etiket yapıştırma ihtiyaçlarına çözümler sunar. Kenttur, ağır endüstrilere uygun paketleme, gıda işleme, ink-jet, valf-jet ve laser kodlama, etiket yazılım ve etiket yapıştırma makinalari pazarlamaktadır. Kenttur Mühendislik ve Pazarlama A.Ş.,Orbitrade ve Tempo Makina Pazarlama A.Ş.ile birlikte 16 farklı sektörde, 3000 makinayla, 2000 müşteriye tamamen müşteri memnuniyetine dayalı bir hizmet vermektedir.

Kenttur Mühendislikkardeş firması Tempo Makina Pazarlama A.Ş. ile birlikte İstanbul'daki 1400 metrekarelik genel merkezinde faaliyet göstermektedir.

Temel prensibimiz distribütörlük ve temsilcilikte "Kaliteli Müsteri Hizmeti"ni Pazarlama Departmanı ve Teknik Servis Departmanı ile birlikte sağlamaktır. Pazarlama Departmanımız pazarlama uzmanları ve pazarlama asistanlarından olusmaktadır. Teknik Servis Departmanımız ise Teknik Servis Müdürü, Teknik Servis Asistanı ve Teknik Servis Uzmanlarından oluşmaktadır. Bu ekiple satış öncesi, satış ve satış sonrası hizmetleri vermekteyiz. Temel firma prensibimiz müşterilerimizin isteklerini ve ihtiyaçlarını en uygun şekilde ve en kısa zamanda kaliteden ödün vermeden sağlamaktır. Bizim için "kalite" bir işi en kısa zamanda ve doğru olarak yapmaktır.

Teknik Servis

Kenttur teknik servis departmanı tüm Türkiye'ye üstün servis hizmeti taşımaktadır. İstanbul merkezli teknik servisimiz tüm Türkiye'ye en kısa zamanda ulaşmaktadır. Kenttur Mühendislik paketleme ve gıda işleme sektörlerindeki en genis ve deneyimli teknisyen kadrosuna sahiptir.

Kenttur Mühendislik ve Pazarlama A.Ş. Türkiye'de paketleme makinalarına 27 yılı aşkın bir süredir verdiği teknik servis konusundaki tecrübesi ELAU Türkiye Servis Müdürlüğü olarak tescillemiştir. ELAU, Almanya'nın en önde gelen kuruluşlarından biri olan Schneider Electric'in bir firmasıdır. Kenttur, ELAU ile ilgili her konuda teknik servis vermektedir. Her türlü parça onarımı, versiyon yüklemeler, yedek alma, upgrade ve downgrade konularında bizimle temas edebilirsiniz. Ayrıca Kenttur sizlere istediğiniz parçaları anında temin edebilmek için stoklarında çok geniş bir yelpazede bol miktarda ELAU parçaları bulunmaktadır.

Kenttur teknik servisi hakkında daha detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Hakkımızda | Site Haritası | Copyright | Bize Ulaşın | ©2003 Kenttur Mühendislik ve Pazarlama A.Ş.