Copyright


Copyright

Copyright 1996-2003 Kenttur Mühendislik ve Pazarlama A.Ş.

Bu alana ve/veya bu internet sitesinin herhangi bir sayfasina girerek, asagida belirtilen kosullarla bagli olmayi kabul etmektesiniz. Asagida yer alan kosullari kabul etmemeniz halinde, bu internet sitesine erismeyiniz.

Bu internet sitesinde yer alan bilgilerin ve malzemelerin, görsel unsurlarin ve bunlarin düzenlenmelerindeki telif hakki, aksi açikça belirtilmedigi sürece Kenttur Mühendislik ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Bilgiler, Kenttur Mühendislik ve Pazarlama A.Ş.'nin yazili izni olmaksızın dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, ticari bir amaçla kullanılamazlar. Kaynak göstererek alıntı yapilabilir.

Sorumlulugun Sinirlandırılması

Bu internet sitesinde verilen bilgiler, "olduğu gibi", "mevcut olduğu şekilde" sağlanmaktadırlar. Kenttur Mühendislik ve Pazarlama A.Ş., bu bilgilerin doğruluklarını, yeterliliklerini ve eksiksizliklerini garanti etmemekte ve bu bilgilerdeki hatalar ya da eksiklikler nedeniyle sorumluluğu, açık bir şekilde reddetmektedir. Bu bilgilerle üçüncü sahısların haklarının ihlal edilmemesi; mülkiyet, satılabilirlik, belirli bir amaç için uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zimnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermemektedir.

Bu internet sitesinin kullanimi sirasinda herhangi bir performans arizasi, hata, eksiklik, kesinti kusur, isletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arizasi sonucu ortaya çikan dogrudan ya da dolayli ortaya çikan zarar, ziyan ve masraflar da dahil ancak bunlarla sinirli olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, Kenttur Mühendislik ve Pazarlama A.Ş. ve/veya çalisanlari, bu tür bir zarar ve ziyan olasiligindan haberdar edilmis olsalar dahi, sorumlu olmazlar.

Gerek bu internet sitesinden bağlantılar verilen sitelerdeki, gerekse de diğer internet sitelerine bağlantıların riski, kullanıcıya aittir. Bu sitelerde verilen bilgilerin doğruluğu ile bu sitelerden verilen diğer bağlantıların nitelikleri Kenttur Mühendislik ve Pazarlama A.Ş. tarafından araştırılmamış ve doğrulanmamıştır.

Kenttur Mühendislik ve Pazarlama A.Ş., bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkini saklı tutar.

Hakkımızda | Site Haritası | Copyright | Bize Ulaşın | ©2003 Kenttur Mühendislik ve Pazarlama A.Ş.