Haberler

Kenttur'dan Haberler


INTERPACK 2011
Dünya'nın en ileri gelen paketleme fuarı INTERPACK fuarı 12-18 Mayıs 2011 tarihlerinde Almanya'nın Düseldorf kentinde yapıldı. Kenttur Mühendislik Interpack fuarına 1981 yılından beri her seferinde olduğu gibi bu sene de katıldı. Kenttur Waldner firmasıyla birlikte en son teknoloji dolum ve kapama makinelerini sergiledi. Kenttur ayrıca robot sistemlerinin de tanıtımını yaptı. Daha fazla bilgi için lütfen tıklayınız.

 


KENTTUR ROBOTICS
Kenttur Robotics işletmenize en uygun robotlu paketleme ve üretim çözümlerini sunmaktadır. Kenttur robot sistemleriyle ilgili Almanya'nın konusunda en önde gelen firmalarıyla işbirliği yaparak en ileri teknoloji çözümleri sunmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen tıklayınız.

 


Kenttur ELAU firmasının Türkiye Servis Müdürlüğü
Kenttur Mühendislik ve Pazarlama A.Ş. Türkiye'de paketleme makinalarına 29 yılı aşkın bir süredir verdiği teknik servis konusundaki tecrübesi ELAU Türkiye Servis Müdürlüğü olarak tescillendi. Kenttur, ELAU ile ilgili her konuda teknik servis vermektedir. Her türlü parça onarımı, versiyon yüklemeler, yedek alma, upgrade ve downgrade konularında bizimle temas edebilirsiniz. Ayrıca Kenttur sizlere istediğiniz parçaları anında temin edebilmek için stoklarında çok geniş bir yelpazede bol miktarda ELAU parçaları bulunmaktadır.

 


Domino Ink Jet ve Lazer Jet Yazıcılar
En ileri teknoloji ink jet ve lazer jet uygulamaları için çözüm Domino.

Domino'lar hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıklayınız.

 

 

 

 


Hakkımızda | Site Haritası | Copyright | Bize Ulaşın | ©2003 Kenttur Mühendislik ve Pazarlama A.Ş.